O nas

mStudio powstało w 2009 roku. Przestrzenny lokal okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji własnej koncepcji profesjonalnego salonu fryzjerskiego, ale również sprzyja wytworzeniu ciepłej atmosfery i specyficznej więzi z klientami

mStudio - hair & beauty group

Doskonała jakość usług naszego zakładu to przede wszystkim zasługa zgranego zespołu profesjonalnych stylistów, których połączyła pasja, zaangażowanie i wysokie kwalifikacje połączone z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze cele

Naszym celem jest pokazanie klientom czym jest ładny, estetyczny i elegancki wygląd włosów. Upiększając chcemy jednocześnie poprawić samopoczucie naszych klientów. Wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą o pięknych, zdrowych włosach.

Promujemy różne style: miejski (elegancki), zgodny z naturą oraz ekstrawagancki.

Pragniemy, aby każdy kto nas odwiedził był zadowolony i czuł się zrelaksowany ponieważ może być pewien, że trafił do fachowca, który podpowie jak zmienić image oraz rozwiąże każdy problem związany ze skórą głowy i włosami.

Usługi kosmetyczne

Zapraszamy także na drobną kosmetykę estetyczną typu henna, regulacja brwi, maseczki, makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne. W kąciku makijażystki można zadbać również o dłonie, polecamy zabiegi żelowe wzmacniające naturalną płytkę, tipsy oraz parafinę. Zapewniamy pełen zakres usług.

Wnętrza naszego salonu

Paweł Markowski

właściciel

Jest fryzjerem z 16-letnim stażem w kraju i zagranicą. Wciąż rozwija się zawodowo biorąc udział w szkoleniach i seminariach co daje mu inspiracje do kreowania nowych trendów.

Mój zawód jest moją pasją

Styliści oraz uczniowie pracują i dokształcają się pod jego czujnym okiem. Uważa, że fryzjer stylista powinien być kreatorem obdarzonym talentem manualnym oraz estetycznym wyczuciem piękna, dostosowanym do indywidualnych oczekiwań swoich klientów.

Paweł Markowski
Paweł Markowski